Kategoriler


Sayfalar


Apartman Bina Site Yönetim Programı İşleri Kolaylaştıracak!

Şehir hayatının ayrılmaz parçası olan apartman ve sitelerde yaşayanlar bazı sorumlulukları da üstlenmek zorunda kalıyor. Eğer apartmanda yaşayan biriyseniz yönetiminden sorumlu adaylar arasındasınız demektir. Bir gün sizinde bina yönetimi vekilliğine getirilmeniz veya seçilmeniz mümkün olabilir. Ancak onca iş ve güç arasında strese girerken aynı zamanda da apartman yönetim işleriyle uğraşmak daha da stres yaratan bir durumu ifade ediyor. Gelir gider hesapla, borç ve aylıkları topla, henüz aylığını yatırmayan kişileri ikaz et derken delirmemek elde değil!

Site yönetim programı var stres yok!

Deneyimli yazılım mühendisleri tarafından yüzde yüz yerli apartman yönetim programı sayesinde az stres çok huzur!

Apartman, site ve hatta rezidans yöneticilerinin işlevselliğinden gurur duyacakları program sayesinde her şey çok daha basit şekilde gerçekleşiyor. Sadece kişiler için değil aynı zamanda apartman yöneticiliği hizmeti sunan firmalar içinde ideal bir programı ifade eden apartman yönetim programı, fonksiyonel yapısı sayesinde her türlü tanımlama, vazife atama, aidat hesaplama, borçlulara SMS ile ikaz gönderme işlemlerine elverişli.

Neden bina yönetim programı kullanmak gerekir?

Gelişen bilgisayar sistemleri sayesinde hayat daha da kolaylaşırken, bina yönetimi sorumluluklarını defter tutarak yerine getirmeye çalışmak büyük bir zahmettir. Ayrıca kapı kapı dolaşıp aidat taleplerinde bulunmak, borçlulara uyarıda bulunmak da sıkıcı bir durumdur. Bu şekilde birçok zahmeti çekmek yerine site yönetim programı sayesinde her şeyi oturduğunuz yerden yapabilmiş olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Rahatlıktan öte şeffaf bir hassasiyet!

Sadece rahatlık değil, aynı zamanda daha şeffaf bir idarenin de söz konusu olması bina yönetim programı sayesinde mümkün olabilir. Gelir ve giderlerin herkes tarafından incelenebildiği ve her apartman sakininin kendisine düşen sorumluluğu bilebileceği yerde adaletsizlik söz konusu olmaz. Bu bakımdan site yönetim programı gelir ve giderlerin herkes tarafından görülebileceği ve bina sakinlerinin sorumluluklarını net olarak bildiği bir şeffaflığı sağlar.

Sınırsız sayıda bina ve daire tanımlama, gelişmiş işletme yönetimi, borç, gider ve mesken hesapları yapabileceğiniz bina yönetim programı sayesinde site yönetimi artık zor değil!  
About the Author

osman

Bina yönetim programı Dijiyon'u kullanarak komşularınızla iyi geçinmenizi umuyoruz.


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi