Kategoriler


Sayfalar


Etkili ve Yükselme Garantili Backlink Paketleri

Backlink Paketi kavramı SEO sektörünün olmazsa olmazı durumundadır.Birçok firma bu paketleri sağlamaya çalışmış olsa da hiçbiri başarılı olamamıştır. Yapmış oldukları hatalar titiz çalışmama ve backlink paketlerini ağır bir şekilde sitelere uygulayıp Google’da ceza yemelerine bile sebep olabiliyorlar.

Bu tarz risklere girmeden gerçekten backlink paketlerinde tumblr backlink paketi, imleme, sosyal medya çalışmaları, wordpress tabanlı backlink hizmetleri ve daha bir çok backlink paketi bulunmaktadır.

Bu Backlink  paketleri sağlayan kişiler eğer çalışmaları zamana yayıp bölmeden bir anda sitelere uygularlar ise Google bu duruma müdahale edip sitelerinize cezai işlem başlatacaktır.Bu satışı yapan her ne kadar çok kişi olsa da hiçbiri istediğini başarıyı elde edememiş ve müşterilerinden kulaktan duyma referanslar ile satış yapmaya devam etmektedirler.

Bize göre ise Backlink Paketleri kavramı tamamı ile zamana yayılmalı ve bölünerek her siteye aynı paket değil de onun sektörüne uygun site içi analiz yapılarak backlink işlemine başlamak daha doğru olacaktır. Durum böyle olunca zaten başarı SEO’da kaçınılmaz olmaktadır.

Çalışma sonucunda ortaya çıkan bazı sonuçlar ;

  1. Anahtar kelimelerde hedeflediğiniz yükselişi yakalayacaksınız.
  2. Sitenize girdiğiniz içerikler saniyesinde index alıp zirveye çıkacaktır.
  3. Pagerank değerinizde yükselme görülüp alexa değerlerinizde hızlı bir şekilde düşüş olacaktır.
  4. Sitenize yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde trafik artışı olacaktır.

Bunlar sadece sizler için yüzeysel olarak belirlediğimiz çalışma sonuçlarıdır.Daha birçok olumlu sonuç alacaksınız.
About the Author

Gokhan

http://www.backlinkpaketleri.net


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi