Kategoriler


Sayfalar


Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bizler taşımacılık sektöründe söz sahibi olabilmek adına kalitemizden taviz vermiyoruz eşyalarınızın nakili bizim işimiz biz bu hususta yıllardır konusunda uzman personellerimiz büyüklerimizden aldığımız iş ahlakımız ile siz müşterilerimize güven sunmaya devam ediyoruz.

Bursa evden eve nakliyat hizmeti sunmak bizim işimiz gerekli ekipman ve ekibimiz ile bu sektörde biriken deneyimimizi sizler ile pekiştirmek için her türlü teknolojik donanıma sahip bir firmayız. Günümüzde toplu konutlar şehrin her yerinde yükselmeye başladı ve hali ile evini taşıtacaklar daha bir sıkıntı yaşamaya başladı ama her işte olduğu gibi eşya nakliyatı (transfer) işinde de teknoloji imdadımıza yetişti yüksek katta oturan müşterilerimize asansörlü (lift) nakliyat hizmetimiz sayesinde sıkıntısız bir eşya taşımacılığı (transfer) yaşamaktadırlar. Bursa metropol bir şehirdir mutlak yüksek binalar olacak ve olmaya devam edecektir biz işimizi kalitemizden ödün vermeden yerine getirdiğimiz sürece müşterilerimiz de sorun yaşamazlar bunun bilincindeyiz sizlere bu şekilde hizmet sunuyoruz.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETİ NASIL YAPILIYOR

Bursa evden eve taşımacılık firması olarak asansörlü nakliyat hizmetimizi tüm ev eşyalarınızda, büro eşyalarınızda ve inşaart malzemelerinizde güvenle talep edebilirsiniz. Asansörlü nakliyat hizmeti expertizlerimiz tarafından gerekli inceleme (keşif) yapıldıktansonra sağlıklı bir şekilde binanın balkonu yada camı kullanılarak kurulmaktadır. Asansörümüz (lift) on dört onbeşinci katlara rahatlık ile kurulabilir bir sisteme sahiptir eşyalarınızın konulduğu sepet kısmı gerektiğinde kapanarak kutu şeklini alıp eşyaların sağlıklı taşınmasını sağlamaktadır. Asansörümüz kesinlik ile evin elektiriğini kullanmaz bezin ile çalışır asansör için gerekli eleman olarak oporatör vasıflı elemanımız sayesinde konusunda uzmanlaşmış bir çalışma yapılır ve kurulum gerçekleştirilir. eşyalar ambalajlanmış bir şekilde evinizden alınıp asansöre yüklenir ve hiç bir yere değmeden direk nakliye aracımıza yüklenir bu şekilde hem merdivenlerde oluşabilecek hasar ortadan kalker hemde daha akıcı bir çalışma oluşur çalışan elemanlarımız içinde kolaylık olan bu sistem sayesinde eşyalarınız güven ile yeni adresinize taşınır.

Asansörlü nakliyat hizmetimiz için bizi arayıp bilgi alabilir ve asansörlü nakliyat hizmetimizden sizde faydalanabilirsiniz!!!
About the Author

Alp

Bursa evden eve taşımacılık


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi