Kategoriler


Sayfalar


Sadbe Fiyatı

Sadbe ürününü hemen mağazamızdan satın alabilirsiniz! Sadbe, Squarik Asit Di Butil Ester kelimelerinin kısaltılmış halidir.

Sadbe Roll-On İçindekiler

Squarik asit di butil ester % 0.1, Capsaicin % 0.075 ve Gliserin içerir.

Sadbe Kullanımı

Roll-on dökülme alanı ıslanıncaya kadar uygulanır, günde 2-3 kez uygulanmalıdır. Ciltte tahriş olursa kullanım sıklığı azaltılmalı daha sonra tekrar artırılmalıdır. Yeterli ıslaklık sağlanamıyorsa şişe ters çevrilerek sürülmelidir. Netice ele geçirilinceye kadar kullanılmalıdır.

Sadbe fiyatı

Sadbe roll on fiyat ile ilgili harbiden uygun bir ürün. Mağazamızda bu ürün için istenen fiyat yalnızca 49.90 TL'dir. Hemen siz de Sepete İlave et düğmesine basarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Mağazamızda 8 ml'lik tüp şeklinde satılmaktadır. Ürün ile ilgili satın almadan önce uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sadbe yorumları

Sadbe kullananlar, bu ürünleri almak isteyenler için ehemmiyetli bir bilgi kaynağı. Kulllanımı son derece kolay olan bu ürün hakkında yapılan açıklar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. Ekşi sözlük ve diğer pek çok sosyal medya platformunda “sadbe ekşi” gibi başlıklarda tartışılan, Facebook’ta bir hayli yorumun geldiği bu ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Sadbe roll-on ürününe Ankara, İstanbul ve İzmir'den erişmek istiyorsanız yapmanız şart olan sadece sitemiz üzerinden veyahut 444 4 996 no'lu telefondan sipariş vermektir.
About the Author

abdullah yargı

sadbe


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi