Kategoriler


Sayfalar


Sosyal Medya Optimizasyonu, Daha fazla takipçi ve beğeni ve para ödülü kazan

Son zamanlarda sosyal medyanın seo ya olan etkisi artmasıyla birlikte sosyal medyadaki facebook 

instagram youtube gibi websitelerinde paylaşımlar oldukça önemli olmaya başladı.

Sosyal medya optimizasyonu penguen güncellemesinden seo da önemli bir yer alıyor.

Mesela instagram takipçi hilesi yada facebook beğeni hilesi gibi birçok insan boş ümitlerle hesaplarını buraya bağlayıp hile ile takipçi kazanmaya çalışıyor oysaki google ınstagram sosyal medya da şu anda türkiye üzerinde lider olduğu için takipçi ve beğeni takip ederken referansları da saymakta yani hile yada hurda ile yapılan organik olmayan bu tür paylaşımlar ne yazık ki sitenize yarar getirmekten çok zarar getiriyor.

Peki ne yapmalıyız instagram beğeni yada instagram takipçi kazanmak için hangi yollara başvurmalıyız.

  1. Organik instagram beğenisi istiyorsak bu tarz bizim adımıza beğeni yapan yada takipçi kazandıran sitelerden uzak durmalıyız.
  2. İnstagram üzerinde takipçi yada beğeni verirken kazanma hilesi yapmamalıyız. Çünkü paylaşılan hesaplarda 100lerce kişiyi siz beğeniyorsunuz dolayısıyla yapmış olduğunuz günlük beğeni yada takip 100 yada 500 ü geçiyorsa zaten sizin bu tarz programlar kullanmış olduğunuzu instagram fişliyor ve beğenmiş olduğunuz yazıları yada hesaplara ve kendi websitenize ve hesabınıza da yarar getireceğinize zarar getirmiş oluyorsunuz.
  3. Asıl instagram takipçi hilesi nedir ? Mümkün olduğunca çok paylaşım yapan instagram hesaplarından fotoğraf yada videosu en çok paylaşılmış olan hesaplardan izin isteyerek yada bu tarz yerlere reklam vererek sizi takip etmesini sağlayarak bu ipucu ile instagram beğeni kazanabilirsiniz.

Sonuç olarak unutmayın ki 

Hile ile instagram da yükselme belli bir süre sonra sizi düşüşe ve zarara uğratıcaktır

 
About the Author

Para Kazanma

Sosyal Medya Optimizasyonu nun farklı yerlere taşınması instagram hile nin ve facebook beğeni hilesi olmadan yada twitter da hile yapılmadan sosyal medya da yükselme üzerine yazılar yazan ve bunun için uğraşan yazar.


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi