Kategoriler


Sayfalar


Metal Ayakkabılık-Ergonomik ve Kullanışlı Bir Ayakkabılık

Sizlere çok kullanışlı ve bir o kadar pratik bir ürün olan metal ayakkabılık ürününü tanıtmak istiyoruz. 3 lü ve 4 lü modelleri olan bu ayakkabılık sayesinde kapınızın önündeki dağınıklığa artık son vereceksiniz. 3 lü modelimiz 6 adet, 4 lü modelimiz ise 8 çift ayakkabı alabilmektedir. 3 lü modelimizin ebatları yükseklik 103 cm genişlik 50 cm ve derinlik 16 cm dir. Derinliğinin 16 cm gibi çok kısa olması sayesinde kapınızın arkasında da bu ürünü kullanabilirsiniz.

Metal olması sayesinde ayakkabılık çok dayanıklıdır ve yıllarca güven içerisinde kullanılabilir. Kapaklı olduğundan hırsızlardan da ayakkabılarınızı korumuş olursunuz. Ürünümüz metalik boya ile kaplıdır ve bu sayede küflenmez. Kapakları mıknatıslıdır düşme yapmaz. Normal ayakabılık modelleri ayakkabılıkları bir raf şeklinde yatay aldığı için derinliği geniştir ve çok yer kaplar fakat bu modelde ayakkabılar dikey yerleştirilmektedir. Detaylı resimlerini sayfamızda görebilirsiniz.

Siz de bu ürünümüzü görmek ve sipariş vermek için sitemizi ziyaret edin. Ayrıca bir diğer ürünümüz olan akordiyon kapı yine sitemizde bulabileceksiniz.
About the Author

Abdulkadir Özek

.


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi