Kategoriler


Sayfalar


MEB Onaylı Estetisyenlik Kursu

Reform Estetisyenlik kursu kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Uzman kadromuz tecrübelerini kaliteli ve çağdaş eğitim programları vasıtasıyla sizlere aktarıyor. 3 aylık bir süreçte toplamda 552 saat süren estetisyenlik eğitim programı alanında uzman eğiticiler tarafından teorik bilgiler ve uygulamalı dersler veriliyor.

Kaliteli hizmet verebilmek için Elements France, Biodroga ve profesyonel makyaj için Mac, Makeup Factory gibi kaliteli, sağlık bakanlığı onaylı ve ithal malzemelerle en uygun cihaz ve ekipmanlarla eğitimler verilmektedir. Kalıcı Makyaj kursu esnasında kullanılan bu ürünler dünyada kalitesini ispatlamış tanınan markalardır. Zamanı kısıtlı olan ya da şehir dışından katılmak isteyen öğrenciler içinse yoğunlaştırılmış programlar planlıyoruz.

Kurs bitiminde kursiyerlerimize sertifika ve kurs bitirme belgesi veriyoruz. Protez tırnak kursu, kalıcı makyaj kursu, estetisyenlik kursu gibi verilen kursların neticesinde MEB tarafından düzenlenen teori ve uygulama sınavlarından başarılı olan kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Estetisyenlik (Güzellik Uzmanlığı) Belgelerini almaya hak kazanırlar.
About the Author

Özgür Basın

http://www.reformestetisyenlik.com


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi