Kategoriler


Sayfalar


Bioderma Photoderm

Bioderma Photoderm

Leke sorunu ile karşılaşan hassas ciltlerin ve cildinde lekelenme riski taşıyan tüm hassas ciltler için özel olarak geliştirilen Photoderm ile leke oluşumunu önleyici güneş koruyucu kullanabilirsiniz. Günümüzde birçok kullanıcının bu ürünü kullandığını ve memnun kaldığını da belirtebiliriz. Daha çok hassas ciltlerde kullanıma uygundur.

Bioderma Photoderm Nedir? Hassas ciltlere karşı cildi koruyan bir losyon olan Bioderma Photoderm, güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi korumaktadır. Ayrıca psikolojik gerginlik yaşayan kişilerin ciltlerinde çok farklı sorunlar da görülebilmektedir. Ayrıca ortaya çıkabilecek olan kahverengi lekeler ile birlikte rahatsızlık verici bir cilt problemi ile karşı karşıya kalırsınız. Bu anlamda kullanacağınız güneş koruyucu sayesinde güneş yanıklarına ve cilt üzerindeki zararlı etkilere karşı güvenli bir şekilde koruma sağlayabilirsiniz. Bu konuda hassas ciltlerin güneşe karşı toleransının az olduğu durumlarda ortaya çıkan cilt reaksiyonlarının önlenmesine de yardımcı olur. Etkili formülü sayesinde hücresel hasar riskini de azaltan bu ürün, içeriğinde bulunan enoksolon ve glabridin ile birlikte cildin yatıştırılmasını sağlamaktadır. Bu sayede cildi korur ve cildi ciddi anlamda rahatlatır. Güneşe karşı doğal savunma sistemi olduğunu da söyleyebiliriz. Kullanımı ise son derece pratiktir. Temizlenmiş olan kuru cilde çıkmadan önce kullanabilirsiniz. Ayrıca terleme ve spor faaliyetlerinden sonra da tekrar cilde uygulanmalıdır. Suya dayanıklı yapısı sayesinde tüm dermatolojik testlerden geçirilmiş ve parfümsüz yapısı sayesinde hipoalerjeniktir. Sizler de bu ürünü kullanarak güneşe karşı ciddi bir savunma mekanizması oluşturabilir ve daha yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz. Bioderma Güneş Koruyucu bu özellikleri sayesinde son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini almıştır.

Cildi rahatlatıcı etkisiyle tanınan Bioderma Photoderm ayrıca epilasyon ve lazer gibi uygulamalardan sonra cildi koruyucu etkisini de gösterir. Bu yüzden tüm aktivitelerinizden sonra rahatlıkla uygulayabilir ve güneşe çıkmadan önce de kullandığınızda cildinizin ne şekilde rahatladığını görebilirsiniz. Hücresel hasar riskini azaltan içeriği ile birlikte cilt hücreleri için optimum koruma sağlamaktadır. Bu sayede ise uzun süreli koruma ve kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir. Bioderma ürünler bu konuda kendini kanıtlamış olan losyonları sürekli olarak tüketicilere sunmaya devam etmektedir.

Detaylı bilgi ve ürün siparişi için : http://www.dermomarket.com/Bioderma-Photoderm-AR-spf-50-Tinted-Cream-30ml,PR-6107.html
About the Author

Gokhan

Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi