Kategoriler


Sayfalar


EV İLAÇLAMA FİYATLARI NASILDIR?

EV İLAÇLAMA FİYATLARI NASILDIR?

 

Kış bitip de bahar gelince hava sıcaklıkları 15-20 derece kadar yükselir ve bu sıcaklık artışı ile birlikte haşereler çoğalmaya başlarlar. Bilhassa evlerdeki nemli alanları tercih eden hamam böceği, pire gibi böcekler; fare gibi haşereler yiyecek de bulabildikleri için birer kapalı alan olan evlere yerleşmekte ve insan yaşamını olumsuz etkilemektedirler. İşte bu mevsimde yapılacak ilaçlama ile bu haşerelerin çoğalması engellenebilir ve mevcut olanlar da yok edilebilir. Peki, ev ilaçlama fiyatları nasıldır? Bu işi yapan firmalar ilaçlama fiyatı belirlerken öncelikle evin büyüklüğünü ölçüt almaktadırlar. 100 metrekareye kadar bir ev için 60-80TL olan fiyat aralığındadır, 100-150 metrekare için 70-90 TL aralığındadır, 150-250 metrekaredekiler ise 80-130 TL aralığındadır. Ev ilaçlamanın fiyatları da tabiki evin genişliğine göre değişim gösterebilecektir. Bu yüzden bizlerde ev ilaçlama yaptıracağımız zaman evin büyüklüğüne göre bir para düşünmeliyiz ve ona göre bir istekte bulunmalıyız. Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar ortalama olarak ev ilaçlama şirketleri tarafından sizlere sunulan fiyatlardır. Ortalama olarak verilmiştir ve değişkenlikler tabiki de gösterebilecektir. Böylece sizlerde kendinize göre bir fiyat politikası belirleyebilir ve ona göre seçim yapabilirsiniz. Çünkü artık ilaçlama firmaları çoğalmıştır. İstediğiniz firmadan fiyat talep eder ve kendi bütçenize göre en  uygun yerden ev ilaçlama hizmetinizi alabilirsiniz. Bunun için internet üzerinden bulunduğunuz konuma göre ilaçlama firmalarını arattırmak yeterli olacaktır. Daha sonrasında internet üzerinden online olarak veya iletişim bölümünden alacağınız bir numara ile bağlantı kurup fiyat isteyebilirsiniz. Aldığınız fiyatları diğer ilaçlama firmaları ile de karşılaştırdıktan sonra hangisi size daha uygusnsa ve cebinize göre ise onu seçebilir ve istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

 

Artan sıcaklıklar haşere ve böceklerin üremelerini artırmakta ve yuvalandıkları mekânlarda sıcaklığın yükselmesi ile birlikte çoğalmaktadırlar. Bakteri artışına neden olan bu haşere ve böceklerden kurtulmanın tek yolu ise ilaçlama yapmaktır. İlaçlamada fiyatlandırma yaparken firmalar haşerelerin türü ve yoğunluğunu da ölçüt almaktadırlar. Haşere türü ve yoğunluğuna göre ev ilaçlama fiyatları nasıldır diye merak edenler için bir firma ile görüşmeleri gerekmektedir.

 

Ayrıca Bursa, Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli gibi büyük illerde rekabet ortamı fiyatlarda farklılıklar oluşturmaktadır. Bu tür büyük yerleşim merkezlerinde ev ilaçlama fiyatları nasıldır diye soranlar için birçok firmanın mevcut olduğunu ve fiyatların rekabet ortamından dolayı çok yüksek olmadığını söylemek yerinde olacaktır.
About the Author

Gokhan

Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi