Kategoriler


Sayfalar


Kombi alırken nelere dikkat edilmeli

Şu an pazarda bacalı kombi, hermetik ve yoğuşmalı kombi olarak üç çeşit kombi mevcut. Peki, evimize en uygun kombiyi nasıl seçmeliyiz? Kombi alacağımız zaman nelere dikkat etmeliyiz?  

Hangi eve hangi kombi

Kombi seçerken üç önemli kıstas var: Evin kaç metrekare olduğu, cephesi ve bulunduğu kat. Tabi evi kombi değil radyatör ısıttığı için radyatör seçim ve yerleşimi de oldukça önemli. Ayrıca kombi fiyatları seçim yapılırken en çok aranan özelliklerdendir. Evin durumu kombi seçiminde en önemli etken olmalıdır, mesela müstakil evlerin altı üstü, etrafı genelde boş olur, buda ısı kaybına yol açar, bu durumlarda yoğuşmalı kombi ya da normal kombilerin büyük olanları tercih edilmelidir.

Kullandıkça ucuza gelsin

ECA Kombi fiyatları orta ve üst segmente hitap etmekle birlikte tasarrufta sağlıyor. Uzmanlar kombi seçerken teknik servis ve yedek parça bulunabilirliğine de dikkat edilmesi gerektiğinin altını çiziyor. Ayrıca kombinin sessiz çalışması da önemli bir faktördür. Örneğim Demirdöküm kombi fiyatları normalden biraz yüksektir ancak ucuz değil kullandıkça ucuza gelen kombi daha avantajlıdır.

Özetle kombi seçiminde çok titiz davranmak, şikâyet ve önerileri değerlendirmek, uluslararası standartlara uygun olup olmadığını araştırmak önemlidir. Kombi mutlaka yetkili servise monte ettirilmeli, arıza durumunda yetkili servise bilgi verilmelidir.

 
About the Author

Özgür Basın

Kombi panel satış


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi