Kategoriler


Sayfalar


Ameliyatsız yüz germe

Ameliyatsız yüz germe

 

Günümüzde başarılı bir şekilde uygulanan Ameliyatsız yüz germe uygulamaları ile cilt gençleştirme işlemleri yapılmaya devam edilmektedir. Estetik operasyonlara bir alternatif olarak doğan bu işlemler ile artık yüz bölgenizdeki kırışıklıkları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Yer çekimine karşı uygulanan yöntemlerde neşter daha çok tercih edilse de artık birçok kişi Ultracel Ameliyatsız yüz germe uygulamalarına başvurmaktadır. Çok kolay bir şekilde uygulanabildiği için cerrahi müdahale gerektirmeyen medikal uygulamalar arasındaki yerini de almıştır. Kısa sürede etkisini görebileceğiniz bu işlemde yüzünüzdeki derin kırışıklıkları yok edebilir ve son teknolojik yöntemlerle işlemden faydalanabilirsiniz.

Yüz Mezoterapisi

 

Yüz bölgesi, dekolte derisinden istenilen bölgelere mikro enjeksiyon tekniğiyle uygulanır. Hücre yenilenmesini ve elastikiyetini sağlayan maddelerin üretimini destekleyici ve kan dolaşımını da destekleyici ürünler kullanılarak kısa sürede sonuç sağlanır. Bunun yanında gözaltı morlukları ve cilt lekelerinde de sıkça tercih edilmektedir.

 

Dolgu Uygulamaları ile Yüz Germe

 

Dolgu, yüz bölgesinde kırışıklık olan veya hacim kaybı yaşanan alanlarda kullanılır. Bu sayede dudaklar kalınlaştırılabilirken kırışıklıklar da düzeltilebilmektedir. Aynı zamanda gözaltı bölgelerindeki hacim kayıpları da giderilebilmektedir.

 

Ameliyatsız yüz germe uygulamaları arasında sıkça tercih edilen bu işlemde yüzün üst bölgelerinde yapılan dolgu uygulamaları işlemlerinin ciddi anlamda sonuç verdiğini söyleyebiliriz. 6 aydan 2 yıla kadar etkisini sürdürebilen dolgu uygulamaları ile hyaluronik asit tercih edilerek işlemler yapılır.

 

Ultherapy Ameliyatsız Yüz Germe

 

Ultrason tekniği kullanılan bu işlemde cildin yüzeyi etkilenmeden cildin astar tabakası ses dalgaları ile düzeltilmektedir. Daha çok büzüşerek küçülmeye ve yenilenmeye neden olarak sıkılaşma sağlayan bu işlemlerle Ameliyatsız yüz germe uygulamaları sağlanabilmektedir.

 

Sıkılaşma yerine küçülerek toparlanmanın devam ettiği ve bariz bir şekilde görülebildiği bu işlemle 6 aydan 1 yıla kadar etkisi görülebilmektedir. Günümüzde tercih edilen uygulamalar arasındadır.

 

İple Germe

 

Çok amaçlı olarak iğneler vasıtasıyla cildin altına iplikler yerleştirilerek uygulanır. Kan dolaşımını artırmaya yönelik olarak yapılan bu uygulamada da gerçek anlamda güzel sonuçlar alınabilmektedir. İpler, işlemde sonra cilt altında kalır ve zamanla erir. Organik iple yüz germe Yüz bölgesindeki kırışıklıklar bu işlemle ortadan kaldırılmaktadır.
About the Author

Gokhan

Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi