Kategoriler


Sayfalar


Uygun Fiyatlı Sallanan Sandalye Modellerimiz ile Hizmetinizdeyiz.

Sallanan sandalye için günümüzün en entelektüel möblesi diyebiliriz. Evinizin veya bahçenizin bir köşesine koyacağınız sallanan sandalye bir anda bulunduğu ortama değişik bir atmosfer katacaktır. Bu sandalyeler ülkemizde ne yazık ki çok kullanılmamaktadır. Daha çok Amerika'da kullanımı yaygın olan sallanan sandalyeler sağlık bakımından da kullananlara çok faydaları olmaktadır. Eski ABD başkanlarından Kennedy'nin doktor tavsiyesi ile 1 yıl boyunca resmi görüşmelerine bile sallanan sandalyesi ile gittiği bilinmektedir. 

Sallanan sandalyenin sağlığa sagladığı bazı faydalar şunlardır: yaşlılarda hareketsizliğe bağlı hastalıkları geriletmektedir, kilo vermeye yardımcıdır sallanan sandalyede sallanmak oturduğunuz yerden kalori yakmanızı sağlar. 

Özek mobilya olarak sizlere titiz bir işçilikle hazırlanmış ahşap ve döşemeli sallanan sandalye modelleri hazırlamış olmanın memnuniyetini duyuyoruz. Uygun fiyatıyla bütçenizi zorlamayacak sandalyeleri sitemizde görebilirsiniz. 

Ürünlerimiz fırınlanmış gürgen ağacından imal edilmiştir. Gürgen ağacı dayanıklılığı ve mukavemetiyle bilinen bir ağaç türüdür. Sağlamış olduğu mukavemet sayesinde uzun yıllar dezonformasyona uğramadan kullanılabilir. Ardından ipek mat boya ile müşterinin istediği renge boyanmaktadır. Boya püskürtme şeklinde uygulanmakta olup ardından paketlenerek kargo şirketleri vasıtasıyla adresinize gönderilmektedir. 

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
About the Author

Abdulkadir Özek

Sallanan sandalye için günümüzün en entelektüel möblesi diyebiliriz. Evinizin veya bahçenizin bir köşesine koyacağınız sallanan sandalye bir anda bulunduğu ortama değişik bir atmosfer katacaktır.


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi