Kategoriler


Sayfalar


casus telefon yazılımı

Spy Telefon Takip Programı

Android cep telefonları için geliştirilmiş ileri düzey Dünya ‘nın en gelişmiş cep telefonu dinleme ve takip yazılımdan bahsetmek isterim. Spy telefon takip programı benzer casus yazılımlardan bir çok farkı bulunmaktadır, üretici firma tüm özellikleri ile casus telefon yazılımını 2 gün ücretsiz deneme imkanı sağlıyor böylelikle kullanıcılar casus telefon programı çalışma sistemini görüp emin olduktan sonra indirimli fiyatlarla satın alma imkanına sahip oluyorlar.

Casus Telefon Yazılımı Neden Kullanmalıyım ?

Android telefon takip programı tüm android işletim sistemi kullanan akıllı mobil telefonlarda kullanılmaktadır. Çocuklarını kötü alışkanlık ve kötü arkadaş çevresinden korumak isteyen ebeveynler casus telefon programıkullanmaktadır, ebeveynlerin yanı sıra iş verenlerin, personellerini takip etmek içinde kullanılmaktadır.

Hasta yakınları Alzeimer hastalarının unutkanlık problemleri ve evini bulamama gibi durumlarda spy yazılım yer tespiti ve ortam dinleme özelliği ile hastanın yeri tespit edilerek ona ulaşılabilmektedir.

Spy Yazılım özellikleri Nelerdir

Spy telefon dinleme ve takip programı en gelişmiş özelliklere sahiptir, casus telefon yazılımı 150 den fazla gerçek özellik ile çalışmaktadır, bunlardan bazıları;

Telefon dinleme

Ortam dinleme canlı

Uzaktan resim çekme

Uzaktan video çekme

Whatsapp, facebook, viber, skype, line gibi bir çok sosyal uygulamanın takibi

Uygulamaları görme ve bloke koyma

Rehber listesi ele geçirme

Yer tespiti

Ve yazamadığım kadar çok 150 den fazla özellik…

Spy telefon takip programı küçük ve görünmez android casus apk dosyasını tam 2 dakikada takip etmek istediğiniz cep telefonuna fiziksel temas ile yükleyin ve sevdiklerinizi takip etmeye başlayın. Android casus yazılım fiyatları Spy telefon dinleme uygulaması 2 gün full özellikler ile kullanın ve memnun kalırsanız indirimli fiyatlar ile satın alın.

 
About the Author

onur kurt

android cep telefonu takip yazılımı uygulama geliştirici


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi