Kategoriler


Sayfalar


Cam Balkon Sistemleri

Glasstech Camekan Sistemi, alışveriş merkezleri, oteller, mağazalar, kafe - pastaneler ve kış bahçeleri için tasarlanmış  sistem olarak kullanılır. Üst kısımdaki taşıyıcı konstrüksiyon akabinde ise alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. 


Rahat ve mordern ortamlar sunar. Cam Balkon Sistemleri konusunda artık uzmanlaşmış personel ekibi ile sizlere güler yüzlü müşteri anlayışı odaklı hizmet sağlamakta olan firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Tamamiyle açılma olanağı vermesi sayesinde teşhirde ve kullanımda rahat ve geniş ortamlar sunar.

Kayar kanatları sayesinde tamamiyle iç ve dış mekanlar aralarında bütünlük sağlar Bahsi geçen sistem için kullanılan 10mm temperli cam sayesinde tam bir güvenlik sağlanır. Kocaeli Cam Balkon firması yetkilileri sizlere her konuda kusursuz hizmet sağlamaktadır.


Glasstech Sergen Sistemlerinde saydam cam yerine emaye baskılı cam, ahşap ve/veya karma oturumlar uygulanarak iç mekanlarda  açılıp kapanan bölme ve speratör kabin güvenlik koridorları oluşturmak olasıdır. Otellere, konferans salonlarına, lokantalara aynı anda ansızın fazla amaçla kullanabilme olanağı sağlar.


Cam Balkon Kapatma konusun da detaylı bilgi almak için Accordion Cam firmasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
About the Author

accordioncam

http://www.accordioncam.com.tr/


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi