Kategoriler


Sayfalar


Tatil Keyfi Ölüdenizde

Fethiye’de Ölüdeniz isimli ve dünyada neredeyse eşi benzeri bulunmayan bir kumsal bulunmaktadır. Türkiye’nin turizm kaynaklı gelirleri ve gelen turist sayıları da bu il ve ilçelerin katkılarıyla artmaktadır. İlçede ve ilde birçok turizm mekânı, turizm kaynağı, turist için kalınacak yer gibi birçok mekân bulunmaktadır. İlin başlıca mekanlarından olan Af Kule dalış alanında oldukça uygun ve profesyonel kısımlara mevcuttur.

Bölgede bulunmakta olan birçok mağara turizme açılmıştır. Bölgenin ve bölgede bulunan yapıların doğallığı sayesinde yamaç paraşütü gibi birçok spor uygun olmakta ve stabil olarak yapılmaktadır. Bölgede bu tür yerleşimlerin olmasının yanı sıra Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu gibi doğası bozulmayan bölgeler de bulunmaktadır.Bölgeye gelen turist ve tatil tutkunlarına birçok tur ve gezi yaptırılmaktadır.

Günlük turlar mevcut on iki adet adaya yapılmaktadır. Ölüdeniz kumsalı birçok kişi ve kurumdan ödül ve övgü almaktadır. Ölüdeniz kumsalı 2006 senesinde yapılmış olan bazı yarışmalarda %90’a yakın oyla en güzel kumsal ünvanını almıştır. Bölgede bulunan diğer kumsallar arasında Belcekız, Belceğiz, Çalış Kumsalı ve İztuzu gibi kumsallar yer almaktadır. Bu tür yerleşim yerlerine yakın birçok ölüdeniz otelleri bulunmaktadır. Bu otellerde dilediğiniz kadar konaklayabilir ve dilediğiniz her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Tatile gideceğiniz günler odalarınızı temizletebilir ve birçok hizmeti de beraberinde alabilirsiniz.Otellerde kalmak istemeyen ya da tek kişi olarak gelmiş ve ufak bir yerleşim yeri yetecek olan kişilere ölüdeniz pansiyonları hizmet vermektedir. Bu tür mekan ve kurumlarda dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Bu tür küçük yerler birçok temizlik hizmeti ve konaklama hizmetlerini müşterisine sunmaktadırlar. Bu nedenle küçük pansiyonlardan pek fazla bir şeyler beklemek yanlış olabilmektedir. Pansiyon ve otel kavramlarını iyi bilmeli ve çok yoğun bir ortam olduğu için gitmeden rezervasyon yapmalısınız.
About the Author

Alp

Ölüdeniz pansiyon


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi