Kategoriler


Sayfalar


Kayseri Haber Merkezi

Güzel ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Kayseri’de şuan yaklaşık 1 milyon 341 bin kişi yaşamaktadır. Kayseri adı Latince, Yunanca ve Arapça isimlerinin Türkçeleştirilmiş hali olup eski adı Mazaka ve Kaisareia olarak bilinmektedir.

1988 yılında çıkarılan kanunda büyükşehir ünvanı kazanan Kayseri, bu yıldan sonra daha da gelişmeye ve daha çok yatırım almaya başladı. İl nüfusu verilerine bakıldığında Kayseri’de her yıl nüfus artmakta ve göç veren değil göç alan bir şehir olmaya başlamıştır.

Birçok yerel gazetesi olan Kayseri ilinde internet haberciliği de son zamanlarda gelişmeye başlamıştır. Bunun örneklerinden biri de yeni açılan Kayseri Haber sitesi olmuştur. www.kayseri-haber.com internet sitesi sizlere hem Kayseri ilinin hem de ülke gündeminin en güncel haberlerini sunmaktadır.

Doğru ve tarafsız haber yayıncılığını ilke edinen internet sitesinde dünya gündeminden ekonomiye kadar haberler paylaşılmaktadır. 7 editörü ve 2 köşe yazarı ile güncel haberin peşinde koşan Kayseri Haberleri internet sitesi, kullanıcıya son dakika Kayseri haberleri sunmaktadır.

Kısa bir süre önce açılmasına rağmen hızla büyüyen ve yıllardır yayın yapan internet sitelerinden daha çok hit alan www.kayseri-haber.com internet sitesi sizlerin yollayacağı haberleri de incelemektedir.İletişim yoluyla site editörlerine gönderilen haberler incelenmekte, olayın doğruluğu araştırılmakta ve haberi gönderen vatandaş ile iletişime geçilerek haber internet sitesinde yayınlanmaktadır.

Basit ve sade arayüzü ile kolay kullanılabilir bir tasarıma sahip olan Kayseri Son Dakika Haberler internet sitesi sizler için yıllarca haber yapmaya devam edecek.
About the Author

Ahmet Can

Kayseri yerel muhabiri


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi