Kategoriler


Sayfalar


Ankara Akücü Yakup Tunç

Araç enerji sektöründe siz değerli müşterilerimize oto elektrik alanında Ankara’da hizmet sunan Yakup Tunç yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Akülerin sizlerin de bildiği üzere her yıl değişmesi gereken, araçlarımızın enerji kaynağı cihazdır.

Ankara Akücü olarak siz değerli müşterilerimize Bosch, Varta, İnci, Yiğit, Banner, Esan, Mutlu akü gibi en seçkin markalı akülerin satışını ve montajı yapmaktayız.

Akü alırken önemli bir husus vardır. Son zamanlarda piyasa geneline yayılmış ikinci el ve tamamen orijinal olmayan aküler bulunmaktadır. Bu akülerin araçlara zarar verebildiği gibi aynı zamanda kısa süre içerisinde ömrünü tamamlayan akülerdir. Eğer sizlerde sıfır bir akü alıp araçlarınıza bağlatmayı düşünüyorsanız eğer akülerin üretici firma tarafından bandrollü, faturalı ve muhakkak 2 yıl garantisinin olması gerekmektedir.

Sektörde 1990 yılından bu yana tecrübesini paylaşan Yakup Tunç sanayi bölgesi içerisinde olmayıp, merkezi şehir içerisinde 100 m2 alan içerisine kurulmuş bir alanda sabah 9 akşam 9 saatlerinde arasında hizmet vermektedir. Acil durumlarda ise gece gündüz hiç fark etmeden sizlere destek sunmaktayız.

Amacımız siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet sunabilmektir. Akülerimiz hakkında detaylı bilgi almak için kurumsal internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
About the Author

Ali GÜLMEZ

Ankara'da Yakup Tunç olarak akü satışını ve montajı hizmeti vermekteyiz.


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi