Kategoriler


Sayfalar


Tubidy nedir tubidy yasalmı?

Tubidy müzik uygulaması android telefonlar için sonunda geliştirildi son dönemlerin popüler mp3 müzik indirme sitesi olan tubidy sonunda android telefonlar içinde bir uygulama geliştirip google playstore mağzasında yayınladı.

Günümüzde bir çok mp3 müzik indirme uygulaması bulunuyor bunlardan popüler olanlar ise malesef ücretli olarak hizmet veriyor örneğin turkcell müzik spotify amazon deezer gibi uygulamalar bulunuyor.

Ücretsiz kategorisinde ise en iyi seçenek şuanda Tubidy müzik tabi bu uygulamanın yasal olmadığının altını çizelim diğer ücretli seçenekler ise yasal olarak müzik dinleyip indirebilirsiniz.

Yasal olmayan şarkıları indirseniz bile 24 saat içinde silme zorunluluğunuz vardır diye biliyorum kesin olarak bir bilgim malesef yok fakat internetteki araştırmalardan bunu elde ettik yani ücretsiz siteler size mp3 indir mek için linkler veriyor fkat uyarı kısmında sizlere bu indirdiğiniz dosyanın 24 saat içinde silinmez ise yasal sorumluluk kabul etmediklerini belirtmişlerdir yani bu cep müzik indir dosyalarını tanıtım amaçlı herhangi bir gelir etmediklerini belirtiyorlar.

Eğer sizde bu koşulları kabul edip ücretsiz mp3 müzik dosyalarını indirmek isterseniz tubidy sitesini ziyaret edebilirsiniz ücretsiz olarak cep teleonunuza tabletinize ve bilgisayarınıza müzik dosyalarını indirip dinleyebilirsiniz tabiki bahsettiğimiz yasal sorumluluğu kabul ediyorsanız.

Tubidy cep müzik indir tubidy android telefonlar için tubidy müzik dinle tubidy nedir tubidy müzik uygulaması tubidy apk mp3 download free mp3 indir music free free music apk
About the Author

Burak

Burak


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi