Kategoriler


Sayfalar


Kolay Film izle

Film izlemek için size bir tavsiyede bulunayım. Google'da <a href="http://www.kolayfilmizle.com" title="film izle">hd izle</a> yazarak izleyebileceğiniz bir film site genellikle 720p ve 1080p kalitesinde ve <a href="http://www.kolayfilmizle.com" title="film izle">Türkçe dublaj</a> ve Türkçe altyazı şeklinde filmler izleyebilirsiniz.

Vizyonaki filmleride izleyebilirsiniz , örneğin 

İskoç kökenli bir avcı olan Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) bugün Dakota adıyla bilinen bölgede gerçekleştirilen bir keşif gezisinde bir ayının saldırısına uğrayarak ölümcül bir şekilde yaralanır. Hayatta kalma umudu çok zayıf olan Glass, arkadaşları tarafından vahşi doğada ölüme terkedilir, oğlu da öldürülür. Müthiş bir dayanma gücüyle hayatta kalmayı başaran Glass, oğlunu öldüren John Fitzgerald'dan (Tom Hardy) intikamını alabilmek için tüm Amerika'yı baştan başa dolaşmaya hazırdır.
About the Author

Film izle

Film izlemek için size bir tavsiyede bulunayım. Google'da <a href="http://www.kolayfilmizle.com" title="film izle">hd izle</a> yazarak izleyebileceğiniz bir film site genellikle 720p ve 1080p kalitesinde ve <a href="http://www.kolayfilmizle.com" title="film izle">Türkçe dublaj</a> ve Türkçe altyazı şeklinde filmler izleyebilirsiniz.

Vizyonaki filmleride izleye


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi