Kategoriler


Sayfalar


Triple 9 (2016) Sizlerle!

Hepimizin bekledigi 2016 yılının en yeni Filmlerinden olan biri ile karşınızdayız. Üçlü 9 izle mek isteyenlerin Tercih edebileceği 720p Kalitede sizlere sunmaktayız. Heyecan dolu sahneler ile aksiyonu şiddeti Bir ​​Arada ettik bulabileceginiz Harika bir sinema filmi ile karşınızdayız.

Beklentilerinizin Ötesinde dolu dolu Şiddet sahnelerinin oldugunu Belirtmek isteriz. Bu nedenden Dolayı filmi 18 yaş üzeri Izleyicilerin izlemelerini önermekteyiz. Altını çizmekteyiz olduğunun belirtmiş oldugumuz yaş gurubu Altında Izleyiciler Için sakıncalı sahneler ile dolu bir film. 

John Hillcoat Yaptığı alınmış olunan Amerikalı gerilim, soygun filmi Olarak Bilinen Matt Cook Tarafından kaleme ettik yönetmenliğini izle üçlü 9 hd bana Sansina sahipsiniz. Birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile sizleri ekranları Başına kilitleyecek Olan aksiyon sahnelerini hayranlıkla izleyeceksiniz. Casey Affleck ile Chiwetel Ejiofor, Anthony Mackie, Aaron Paul, Norman Reedus oyunculuklarını sergilemiştir. Türkiye'de gerilim filmi severlerin beğenilerine sunulacak Olan filmi sizlere Özel Türkçe dublaj izle Seçeneği ile sizlerin beğenilerine sunulacaktır.

Trible Dokuz orijinal ismi ile Bilinen üçlü 9 türkçe dublaj izle oldukca konusu bakımından Karmaşık görünse de verecegimiz bilgiler dâhilinde az da olsa Bilgi sahibi olabileceksiniz. Amerikan yapımı filmlerinin konusu Bildiğiniz gibi pek değişmemektedir. Filmde görevini kötüye kullanan polis memuru ile ortak iş yapacak Olan soygun çetesinin yapmış oldukları planı gerçekleştireceklerdir. Bu plana tek engel görevini layığı ile Yerine getiren polistir. İlk yapmaları Gereken bu polis memurunu Ortadan kaldırmaktır. Bir polis memuru Ortadan Kaldırmak Ne Kadar kolay OLACAKTIR bilinemez. 
About the Author

Aslan

Hızlı ettik En yeni filmler bu adreste  <a href="http://www.teklinkfilmizle.com/triple-9-izle-2016/" title="Triple 9 izle" target="_blank"> Triple 9 izle </ a >


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi