Kategoriler


Sayfalar


Motorlu Kurye

Moto Kurye firmamız, İstanbul ve etrafında ikamet eden firmalara, kişilere standart kurye, ekspres hızlı kurye, acil kurye hizmetleri sunmakta olup, moto kurye firmamız aracılığıyla istanbul’un tüm bölgelerine normal veya acil evrak gönderimi yapmanız veya diğer kurye hizmetlerimizden faydalanmanız olasıdır.

Malum, kurye son zamanlarda eşanlamlı olarak elçi, ulak, taşıyıcı v.b kelimelerin yerine kullanılmaktadır. Hızla gelişen dünyanın en büyük meselesi olan erişime eriştirmeye çözüm olsun diye taşıma görevini üstlenen bireylerede son zamanlarda kurye denmektedir. Ülkeler arası, şehirler arası, şehir içi taşımacılık büyük bir gereksim olmakla birlikte asıl amaçlanan vakitten kazanmaktır. Her ne kadar ülkeler arası, şehirler arası bu hizmet uçakla yapılsa da şehir içinde en çok talep moto kuryeleredir. Bu görevi ifa eden kişilere kurye, kişilerin bağlı oldukları firmalara kurye firması, kurye şirketi denmektedir. İstanbul’da bir hayli kurye firması mevcuttur, hızla büyüyen firmamızda bunlardan biridir.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi de İstanbul’dur. İstanbul’da bir bölgeden istanbul içi başka bir bölgeye en ufak bir evrakın gönderimi dahi PTT veyahut benzeri yerler ile 1 – 3 gün içerisindedir. Oysaki sizler, İstanbul içi taşımacılık yaptırabileceğiniz moto kuryelerle çalışarak, rahat ve hızlı şekilde acil evraklarınızın taşınmasını günü birlik sağlayabilirsiniz. Aynı gün içinde erişmesi şart olan acil evraklarınızın hızlı biçimde motosiklet kuryeler aracılığıyla erişmesini sağlamak olasıdır.

Motorlu Kurye

İstanbul’da istanbul içi taşımacılık sağlayan moto kurye şirketleri vardır. Ancak yaptığınız anlaşmalara pek uymayan firmalar da mevcuttur. Sözgelişi günü birlik taşınacak acil evrakınız diğer bir güne sarkabiliyor. Oysa aynı şekilde taşımacılığı yapan PTT’de bulunuyor. Birkaç günde evrakınızın iletilmesi sağlanabiliyor. Ancak acil evraklarınız için özel kuryelerle çalışmak en mantıklısıdır. İstanbul Moto Kurye Hizmetleri için dolaysız olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evrakı sizden aldırarak hemen peşinden doğru adrese kısa vakitte teslim edebiliriz. Böylelikle istediğiniz evrakın kısa müddette istediğiniz yere taşınmasını da sağlamış olursunuz.

MBM AVRUPA KURYE kuruluşundan bugüne kadar müşteri odaklı çalışan bir kurye firmasıdır. Sizlere hizmetin en kalitelisini sunmak için teknolojinin tüm kazançlarını hizmetimize entegre ederek, 16 uzman moto kurye personelimizle her an sizlere hızlı, güvenli, kaliteli moto kurye hizmeti sunmak yegane gurur kaynağımızdır.

Moto kurye hizmetimiz sizlerin çağrı merkezimizi arayarak siparişinizi vermenizle başlamaktadır. Sonrasında gönderi seçiminize göre size en yakın personelimiz adrese yönlendirilir. Gönderi şeklinize göre araya sırası ile iş alarak veya direk olarak gönderinizi adrese teslim ederiz. Alım – teslimat hizmetinin bitmesi ile sizlere telefon veya mail araçılığı ile gönderinizin sonucu ile ilgili bilgi verilir.

İstanbul ve etrafında sunduğumuz , Standart Moto Kurye Hizmeti, Hızlı Ekspres Moto Kurye Hizmeti, Acil Moto Kurye Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya kurye hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Toplu Dağıtım Hizmeti

Dosya, broşür, katolog, mecmua, bilet, gazete, fatura, ilan, davetiye, bülten, promosyon, ekstre, aza kartı vb. toplu dağıtım gönderileri için adresten alma, poşetleme, etiketleme, paketleme, set oluşturma gibi dağıtım öncesi operasyonel destek hizmetleri ile Türkiye genelinde hızlı ve emin imzalı/raporlu adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

Araç ile Kurye

İstanbul içinde motosiklet ile taşınamayacak büyüklükte gönderileri, müşteri adresinden araç ile alarak mesafe ve trafik vaziyetine göre gün içinde belli saatler arasında teslim ediyoruz.

Moto Kurye

İstanbul’un yoğun trafiği ve iş hacminden dolayı aynı gün alım-teslim gerektiren vaziyetlerde müşterilerimize motor kurye hizmeti sunuyoruz. Motor kurye sisteminde, öğrenci göre kurye tahsisli hizmet veriyoruz.

Hızlı Kurye Taşıma

Vaktin çok ehemmiyetli olduğu iş akışında kurye taşıma ve eriştirme ihtiyaçlarınıza hızla ve tam vaktinde hizmet veriyoruz.

Normal Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin yakın bölgelerde maksimum 2 ila 4 saatte,uzak bölgelerde ise 3 ila 5,5 saatte saate teslimatının yapıldığı hizmet türüdür.

Ekspres Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin yakın bölgelerde maksimum 45 dakika ila 1,5 saatte,uzak bölgelerde ise 1,5 ila 2,5 saatte teslimatın yapıldığı hizmet türüdür.

Acil İlaç Kurye

Gündüz veya gece geç saatlerde acil olarak ilaca mı ihtiyacınız var ? Sizin isminize en yakın eczaneden veya nöbetçi eczanelerden ilaçlarınızı alıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Acil Kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha teferruatlı bilgi almak veya acil motorlu kurye hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

  • MBM Kurye : (0212) 477 0 826About the Author

abdullah yargı

http://www.mbmavrupakurye.com/


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi