Kategoriler


Sayfalar


İMG SİGORTA HASAR DANIŞMANLIK A.Ş.

  Şirketimiz 1992 yılında sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Klasik acente anlayışından farklı olarak müşterilerini sigorta konusunda bilgilendirmek ve sigortalılara doğru poliçeler satmak şirketimizin ana amacını oluşturmaktadır.

  Sigortacılığın temel amacı olan hasar konusunda süratli hasar ödemesi yapılması İMG SİGORTA"nın temel özelliklerinden biridir. Şirketimiz sigorta kapsamında meydana gelen trafik, iş, iş yeri kazası sonrası kayıp ve zararların giderilmesi için danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

  Merkezimiz Ankara olup Ege, İç Anadolu, Akdeniz, Güneydoğu, Doğu Anadolu bölge müdürlükleri ve tüm Türkiye"ye yayılmaya devam eden irtibat bürolarında deneyimli hasar uzmanları ve hukuk müşavirleri ile mağduriyetinizin giderilmesi için çalışmaktadır. Toplu taşımacılıkta kullanılan araçlarda veya sigortasız ve faili meçhul araç tarafından meydana gelen kazalarda oluşan vefat, daimi sakatlık veya yaralanmalarda tazminat, tedavi masrafları gibi kayıp ve zararlar hukuki çerçevede araştırılmaktadır.

  Çeşitli sebeplerle mağdur olanlara mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda hizmet veren İMG SİGORTA garantisiyle profesyonel, üstün deneyime sahip hasar uzmanları ve hukuk müşavirleri ile hizmetinizdeyiz.

   İMG SİGORTA sigortalılarına sağladığı teminatların en güvenli olarak değerlendirilmesi ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmaması için sigorta sektörünün mali ve teknik yönden kararlı ve güçlü sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. 1992 Yılından bu yana elde ettiği hizmet birikimiyle kurumsal kimliğini kazanan İMG Sigorta, birçok tali acentesiyle de ihtiyaç duyulan en ücra noktalarda bile hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor.

   Yaklaşık 5.000 personel sayımızla, konusunda uzman, yabancı dil bilen kadroya sahip şirketimiz,42.000 sigortalı sayısıyla Ülkemizde güvenin adresi oldu. Trafik ve Sağlık branşlarında dikkatle hizmet veren İMG Sigorta, her türlü soru ve talebe www.imgsigorta.com.tr adresindeki İnternet sitesinden de cevap veriyor.

Çoğu yanlış bilgilendirmeden kaynaklı sigortacılık sorunlarının yaşanmasına izin vermeyen şirketimiz, 7 gün 24 saat görev yapan uzman kadrosuyla sigortalıların her türlü sorununa cevap vermektedir. Eğitimli ve çalışkan kadrosu ile sektörün lider sigorta Acentesi ve danışmanı olan İMG Sigorta, sigortanın tüm branşlarında faaliyet gösteren ve danışmanlık yapan yapısının yanında, 1992 yılından bugünlere, profesyonel kadrosu, araştırmacı ve danışman ekibi ile sektörde ilklere imza atan, yeni teknolojiye ve gelişmelere açık bir sigorta aracı kuruluşu olarak gelmiştir. http://www.imgsigorta.com.tr/

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz. Başlıca danışmanlık hizmetlerimiz:


Ölümlü trafik kazası tazminat danışmanlığı
Sakatlanmalı trafik kazası  tazminat danışmanlığı
Manevi tazminat danışmanlığı
Kamu kurum ve kuruluşlarından görülen zararların  tazminat danışmanlığı
İş kazaları tazminat danışmanlığı
Askeri kaza tazminat danışmanlığı
Araç hazar danışmanlık
Yanlış tıbbi müdahale  tazminat danışmanlığı
Taşımacılık ve koltuk sigortası tazminat danışmanlığı
Terör mağdurları tazminat danışmanlığı
Ayıplı mal ve hizmet tazminat danışmanlığı
About the Author

img sigorta

http://www.imgsigorta.com.tr/


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi