Kategoriler


Sayfalar


Neofortil M 180 tablet / 60 tablet

Neofortil M ürününü Botanik Ecza'dan satın alabilirsiniz!

Neofortil M nedir?

Neofortil firmasının ürettiği bitkisel gıda takviyesidir. Her bir tablette L-Carnitine Tartrat, L-Arginine Hydrochloride, Vitamin E ( dl-alpha Tocopherylacetate), Vitamin C (Ascorbic Acid), Zinc Sulfate Monhydrate, L-Glutathione, Vitamin B9 Folic Acid, Selenium (Sodium Selenate), Hydroxypropyl methylcellulose, Silica, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide, Talcum bileşenleri mevcuttur. 

Neofortil M 180 tablet / 60 tablet kullanımı

Günlük 2 tablet, 3 aylık kullanım içindir.

Neofortil M Fiyatı

Neofortil M fiyat konusunda gerçekten makul bir ürün. Mağazamızda 180 Tablet ve 60 Tablet olmak üzere iki farklı büyüklükte satılmaktadır. Neofortil M 180 Tabletfiyatı 388 TLNeofortil M 60 Tablet fiyatı 138 TL'dir. Hemen siz de Sepete Ekle düğmesine basarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Ürün hakkında satın almadan önce uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neofortil m faydaları, birçok forumda ve sosyal platformda tartışılmıştır. Bu ürün bir gıda takviyesidir. Ancak hatırlatmak gerekir ki, gıda takviyesi kesinlikle günlük düzgün beslenme ile birlikte kullanılmalıdır. 

Neofortil M Kullananlar, bu ürünleri almak isteyenler için önemli bir bilgi kaynağı. Kulllanımı son derece kolay olan bu ürün hakkında yapılan yorumlar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. Ekşi sözlük ve diğer pek çok sosyal medya platformunda “neofortil kapsül” başlığında tartışılan, Facebook’ta birçok yorumun geldiği bu ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Neofortil M tablet ürününe Ankara, İstanbul ve İzmir'den ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece sitemiz üzerinden ya da 444 4 996 no'lu telefondan sipariş vermektir.
About the Author

abdullah yargı

neofortil


Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Okunanlar


agario pvp | instagram beğeni hilesi